Midea C5 HEPA Filter MBC1270GB | 1 pc(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 136.00 mm |
| Gross height (mm) | 136.00 mm |
| Gross weight | 0.01 kg |
| Gross width (mm) | 117.00 mm |
| Kogus pakis | 1 pc(s) |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 799 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Producer | Midea |
| Producer product name | C5 HEPA Filter MBC1270GB |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: midea c5 hepa filter mbc1270gb 1 pcs, 12175000a47380, midea, tolmuimejad

