Midea | HEPA Filter for M7/M7Pro/S8+ | 2 pc(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 47.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Gross width (mm) | 35.00 mm |
| Karbi sisu | 2x HEPA Filter |
| Kogus pakis | 2 pc(s) |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5529 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Midea |
| Producer product name | HEPA Filter for M7/M7Pro/S8+ |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Ühilduvus | For Midea M7/M7Pro/S8+ |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: midea hepa filter for m7m7pros8 2 pcs, 12175000a43597, midea, tolmuimejad


