Midea M9 Mop | 2 pc(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 165.00 mm |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Gross width (mm) | 30.00 mm |
| Kogus pakis | 2 pc(s) |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2182 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Midea |
| Producer product name | M9 Mop |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: midea m9 mop 2 pcs, 12175000a47383, midea, tolmuimejad

