Midea | Main Brush for I5C | 2 pc(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Karbi sisu | 2x Main Brush |
| Kogus pakis | 2 pc(s) |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1200 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Midea |
| Producer product name | Main Brush for I5C |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Ühilduvus | For Robot Vacuum Cleaner I5C |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |

