Midea | Mopping Cloth for M7/M7Pro | 2 pc(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 165.00 mm |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Gross width (mm) | 30.00 mm |
| Karbi sisu | 2x Mopping Cloth |
| Kogus pakis | 2 pc(s) |
| Net weight | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2182 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 53.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Midea |
| Producer product name | Mopping Cloth for M7/M7Pro |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Ühilduvus | For M7/M7Pro |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |

