Midea P5 Sponge MCS2021W | 1 pc(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gross width (mm) | 67.00 mm |
| Kogus pakis | 1 pc(s) |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1791 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 28.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Midea |
| Producer product name | P5 Sponge MCS2021W |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: midea p5 sponge mcs2021w 1 pcs, 12175000a47381, midea, tolmuimejad

