Midea Roller Brush for V12, 2 pcs
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross weight | 0.2 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Net weight | 0.133 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1200 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 60 g |
| Plastic (No PET) | 7 g |
| Producer | Midea |
| Tare weight (kg) | 0.067 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: midea roller brush for v12, 2 pcs, 12175000a43958, midea, tolmuimejad

