Midea Side Brush for V12 | 4 pc(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 202.00 mm |
| Gross height (mm) | 54.00 mm |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Kogus pakis | 4 pc(s) |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1056 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40 g |
| Plastic (No PET) | 6 g |
| Producer | Midea |
| Producer product name | Side Brush for V12 |
| Tare weight (kg) | 0.046 kg |
| Ühilduvus | For V12 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |



