Midea | Spare Parts Kit: Side Brush 4pcs, Cleaning Brush 1pc for I5C
- TootjadMidea
- Mudel: 12175000A43594
- Saadavus: 2
-
13€
Midea | Spare Parts Kit: Side Brush×4pcs, Cleaning Brush×1pc for I5C
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 68.00 mm |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Gross width (mm) | 144.00 mm |
| Karbi sisu | Side Brush 4pcs, Cleaning Brush 1pc |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 519 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 156.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Midea |
| Producer product name | Spare Parts Kit: Side Brush 4pcs, Cleaning Brush 1pc for I5C |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Ühilduvus | For I5C |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |

