Midea Vacuum Cleaner | C5 MBC1270GB | Bagless | Power 700 W | Dust capacity 1.5 L | Grey
- TootjadMidea
- Mudel: C5 Grey
- Saadavus: 5
-
61€
Midea Vacuum Cleaner | C5 MBC1270GB | Bagless | Power 700 W | Dust capacity 1.5 L | Grey
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Filtri tüüp | HEPA |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross weight | 5.10 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| HEPA-filtreerimissüsteem | HEPA 10 |
| Imemisvõimsus | 100 W |
| Kaabli pikkus | 4.5 m |
| Kandesangad | Yes |
| Kõrgus | 20 cm |
| Laius | 35 cm |
| Müratase | 80 dB |
| Net weight | 4.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Painduv voolik | Yes |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900 g |
| Pesemisfunktsioon | No |
| Piluotsik | Yes |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| Producer | Midea |
| Producer product family | Vacuum Cleaner |
| Producer product name | C5 MBC1270GB |
| Raadio tüüp | Plastic |
| Rataste materjal | PVC |
| Sügavus | 35 cm |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Tolmukoguja tüüp | Container |
| Tolmukott kaasa arvatud | No |
| Tolmumaht | 1.5 L |
| Toote värv | Grey |
| Tüüp | Bagless |
| Võimsus | 700 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: midea vacuum cleaner c5 mbc1270gb bagless power 700 w dust capacity 15 l grey, c5 grey, midea, tolmuimejad




