Midea Vacuum Cleaner | C5 MC01PLWH | Bagless | Power 700 W | Dust capacity 1.5 L | White
- TootjadMidea
- Mudel: C5 White
- Saadavus: 5
-
61€
Midea Vacuum Cleaner | C5 MC01PLWH | Bagless | Power 700 W | Dust capacity 1.5 L | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Filtri tüüp | HEPA |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 315.00 mm |
| Gross weight | 5.95 kg |
| Gross width (mm) | 450.00 mm |
| HEPA-filtreerimissüsteem | HEPA 10 |
| Imemisvõimsus | 100 W |
| Kandesangad | Yes |
| Kõrgus | 20 cm |
| Laius | 35 cm |
| Müratase | 80 dB |
| Net weight | 4.95 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Painduv voolik | Yes |
| Palette Qty | 32 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Pesemisfunktsioon | No |
| Piluotsik | Yes |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Midea |
| Producer product family | Vacuum Cleaner |
| Producer product name | C5 MC01PLWH |
| Raadio tüüp | Telescopic |
| Rataste materjal | PVC |
| Sügavus | 35 cm |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Teleskooptoru | Yes |
| Tolmukoguja tüüp | Container |
| Tolmukott kaasa arvatud | No |
| Tolmumaht | 1.5 L |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Bagless |
| Võimsus | 700 W |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





