Midea X6 Roller Brush | 1 pc(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 79.00 mm |
| Gross height (mm) | 258.00 mm |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Gross width (mm) | 57.00 mm |
| Kogus pakis | 1 pc(s) |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1487 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 162.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Midea |
| Producer product name | X6 Roller Brush |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: midea x6 roller brush 1 pcs, 12175000a44475, midea, tolmuimejad

