Midea
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 442 mm |
| Gross height (mm) | 68 mm |
| Gross weight | 0.55 kg |
| Gross width (mm) | 284 mm |
| Net weight | 0.486 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 202 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 60 g |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Producer | Midea |
| Tare weight (kg) | 0.064 kg |
| Volume (m3) | 0.008535904 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: midea, 12175000a43962, tolmuimejad

