Midea
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 442.00 mm |
| Gross height (mm) | 68.00 mm |
| Gross weight | 0.55 kg |
| Gross width (mm) | 284.00 mm |
| Net weight | 0.35 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 202 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | Midea |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | No |

