Philips | Vacuum cleaner | 3000 Series XD3112/09 | Bagged | Power 900 W | Dust capacity 3 L | Black
- TootjadPhilips
- Mudel: XD3112/09
- Saadavus: 1
-
145€
Philips | Vacuum cleaner | 3000 Series XD3112/09 | Bagged | Power 900 W | Dust capacity 3 L | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Modern AirflowMax technology ensures strong suction. Compact and lightweight for easy carrying. |
| Filtreerimine | Exhaust filter and Engine filter |
| Filtri tüüp | Anti-allergic filter and 1 layer foam filter (Engine) |
| Gross depth (mm) | 400 mm |
| Gross height (mm) | 251 mm |
| Gross weight | 7.11 kg |
| Gross width (mm) | 282 mm |
| Harjade arv | 3 |
| HEPA klass | H13 |
| HEPA-filtreerimissüsteem | The Allergy H13 filter system |
| Kaabli pikkus | 6 m |
| Kaasas pintsel | Yes |
| Kõrgus | 25.1 cm |
| Laius | 28.2 cm |
| Märg vaakum | No |
| Müratase | 79 dB |
| Net weight | 6.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 32 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1079 g |
| Pesemisfunktsioon | No |
| Plastic (No PET) | 21 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Vacuum cleaner |
| Producer product name | 3000 Series XD3112/09 |
| Sügavus | 40 cm |
| Tare weight (kg) | 1.1 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Narrow tool, Integrated brush, TriActive nozzle |
| Teleskooptoru | Metal two-part telescopic tube |
| Tolmukoguja tüüp | Bag |
| Tolmukoti tüüp | s-bag Classic Long Performance |
| Tolmumaht | 3 L |
| Tööraadius | 9 m |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Bagged |
| Võimsus | 900 W |
| Volume (m3) | 0.0283128 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







