Philips | Vacuum cleaner | FC8243/09 | Bagged | Power 900 W | Dust capacity 3 L | Red/Black
- TootjadPhilips
- Mudel: FC8243/09
- Saadavus: 5
-
110€
Philips | Vacuum cleaner | FC8243/09 | Bagged | Power 900 W | Dust capacity 3 L | Red/Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | 99.9% dust pick-up |
| Filtri tüüp | Allergy filter |
| Gross depth (mm) | 318 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross weight | 6.2 kg |
| Gross width (mm) | 515 mm |
| Kaabli pikkus | 6 m |
| Kõrgus | 22 cm |
| Laius | 26.3 cm |
| Märg ja kuiv | No |
| Märg vaakum | No |
| Müratase | 77 dB |
| Net weight | 4.5 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 35 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Pesemisfunktsioon | No |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Vacuum cleaner |
| Producer product name | FC8243/09 |
| Rataste materjal | Plastic |
| Sügavus | 40.3 cm |
| Tare weight (kg) | 1.70 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 2-in-1 brush Crevice tool |
| Teleskooptoru | Metal two-part telescopic tube |
| Tolmukoguja tüüp | Bag |
| Tolmukoti tüüp | S-bag Classic Long Performance |
| Tolmumaht | 3 L |
| Tööraadius | 9 m |
| Toote värv | Red/Black |
| Tüüp | Bagged |
| Võimsus | 900 W |
| Volume (m3) | 0.049131 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips vacuum cleaner fc824309 bagged power 900 w dust capacity 3 l redblack, fc824309, philips, tolmuimejad



















