Philips | Vacuum cleaner | FC9334/09 PowerPro Compact | Bagless | Power 900 W | Dust capacity 1.5 L | Opal Green
- TootjadPhilips
- Mudel: FC9334/09
- Saadavus: 5
-
145€
Philips | Vacuum cleaner | FC9334/09 PowerPro Compact | Bagless | Power 900 W | Dust capacity 1.5 L | Opal Green
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | 99.9% dust collection ultra-clean cleaning PowerCyclone 5 maintains strong suction power for longer The TriActive nozzle is designed for 3 thorough cleaning steps Hygienic one-handed emptying of the dust container Soft brush integrated into the handle and |
| Filtri tüüp | HEPA |
| Gross depth (mm) | 410 mm |
| Gross height (mm) | 247 mm |
| Gross weight | 7.89 kg |
| Gross width (mm) | 320 mm |
| Kõrgus | 25 cm |
| Laius | 27.5 cm |
| Märg vaakum | No |
| Müratase | 76 dB |
| Net weight | 7.1 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600 g |
| Pesemisfunktsioon | No |
| Pestav filter | Yes |
| Plastic (No PET) | 190 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Vacuum cleaner |
| Producer product name | FC9334/09 PowerPro Compact |
| Raadio tüüp | Metal two-piece telescopic tube |
| Sügavus | 41 cm |
| Tare weight (kg) | 0.79 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | TriActive nozzle, Hard floor nozzle, 110 mm furniture nozzle, SuperTurbo brush |
| Tolmukoguja tüüp | Container |
| Tolmumaht | 1.5 L |
| Tööraadius | 9 m |
| Toote värv | Opal Green |
| Tüüp | Bagless |
| Võimsus | 900 W |
| Volume (m3) | 0.0324064 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






