Philips Vacuum cleaner PowerPro Active FC9556/09 Bagless, Power 750 W, Dust capacity 1.5 L, Blue
- TootjadPhilips
- Mudel: FC9556/09
- Saadavus: 1
-
216€
Philips Vacuum cleaner PowerPro Active FC9556/09 Bagless, Power 750 W, Dust capacity 1.5 L, Blue
| All | |
| Brutokaal | 7.56 kg |
| Embeeded battery | No |
| Filtreerimine | Allergy H13 filter |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 335.00 mm |
| Gross height (mm) | 325.00 mm |
| Gross width (mm) | 540.00 mm |
| Harja tüüp | Turbo brush, Furniture nozzle, Tip for hard floors |
| HEPA klass | 13 |
| HEPA-filtreerimissüsteem | Yes |
| Juhtmevaba | No |
| Kaasas pintsel | Yes |
| Kõva põranda otsik | Yes |
| Märg vaakum | No |
| Müratase | 76 dB |
| Netokaal | 6.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1310.00 g |
| Pesemisfunktsioon | No |
| Pestav filter | Yes |
| Producer product family | Vacuum cleaner |
| Producer product name | PowerPro Active FC9556/09 |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.31 kg |
| Teleskooptoru | Yes |
| Tolmukoguja tüüp | Container |
| Tolmukott kaasa arvatud | No |
| Tolmumaht | 1.5 L |
| Tööraadius | 9 m |
| Toote värv | Blue |
| Tüüp | Bagless |
| Võimsus | 750 W |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips vacuum cleaner powerpro active fc955609 bagless, power 750 w, dust capacity 15 l, blue, fc955609, philips, tolmuimejad






