Philips | Vacuum cleaner | PowerPro Compact FC9330/09 | Bagless | Power 900 W | Dust capacity 1.5 L | Red
- TootjadPhilips
- Mudel: FC9330/09
- Saadavus: 3
-
120€
Philips | Vacuum cleaner | PowerPro Compact FC9330/09 | Bagless | Power 900 W | Dust capacity 1.5 L | Red
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | AAA |
| Eriotsik | TriActive nozzle for 3-way cleaning action |
| Eritunnused | PowerCyclone 5 technology. Allergy filter captures 99.9% of fine dust. |
| Filtri tüüp | Allergy filter |
| Gross depth (mm) | 300 mm |
| Gross height (mm) | 360 mm |
| Gross weight | 7.19 kg |
| Gross width (mm) | 490 mm |
| HEPA-filtreerimissüsteem | No |
| Juhtimise paigutus | Electronic power control on appliance |
| Juhtmevaba | No |
| Kaabli pikkus | 6 m |
| Kõvade põrandapindade puhastamise tõhusus | E |
| Märg vaakum | No |
| Mootori kaitsefilter | Yes |
| Müratase | 76 dB |
| Net weight | 6.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Painduv voolik | Yes |
| Palette Qty | 31 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1109 g |
| Pesemisfunktsioon | No |
| Pestav filter | Yes |
| Plastic (No PET) | 21 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Vacuum cleaner |
| Producer product name | PowerPro Compact FC9330/09 |
| Tare weight (kg) | 1.13 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Crevice tool, Integrated brush, TriActive nozzle. |
| Teleskooptoru | Metal 2-piece telescopic tube |
| Tolmukoguja tüüp | Container |
| Tolmumaht | 1.5 L |
| Tolmutagastusklass | A |
| Tööraadius | 9 m |
| Toote värv | Red |
| Tüüp | Bagless |
| Vaipade puhastamise tõhusus | C |
| Võimsus | 900 W |
| Volume (m3) | 0.05292 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


