Philips | Vacuum cleaner PowerPro Expert | FC9744/09 | Bagless | Power 650 W | Dust capacity 2 L | Green
- TootjadPhilips
- Mudel: FC9744/09
- Saadavus: 3
-
244€
Philips | Vacuum cleaner PowerPro Expert | FC9744/09 | Bagless | Power 650 W | Dust capacity 2 L | Green
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:NK:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eriotsik | TriActive+ nozzle for 3-way cleaning action |
| Eritunnused | PowerCyclone 8 technology |
| Filtri tüüp | Allergy filter |
| Filtripuhastuse indikaator | No |
| Gross depth (mm) | 505 mm |
| Gross height (mm) | 292 mm |
| Gross weight | 9.3 kg |
| Gross width (mm) | 292 mm |
| HEPA-filtreerimissüsteem | No |
| Juhtimise paigutus | Electronic power control on appliance |
| Juhtmevaba | No |
| Kaabli pikkus | 7 m |
| Mootori kaitsefilter | Yes |
| Müratase | 76 dB |
| Muud funktsioonid | Rotating Mini Turbo Brush for easy hair and fluff removal |
| Net weight | 8.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Painduv voolik | Yes |
| Palette Qty | 15 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1300.00 g |
| Pestav filter | No |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Vacuum cleaner PowerPro Expert |
| Producer product name | FC9744/09 |
| Puhastamise tüüp | Dry cleaning |
| Seadme tüüp | Bagless |
| Tare weight (kg) | 1.3 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Crevice tool, Integrated brush, TriActive nozzle. Mini turbo brush, Carpet Clean nozzle, Hard floor nozzle |
| Teleskooptoru | Metal 2-piece telescopic tube |
| TI weight (kg) | 0.26 kg |
| Tolmukoguja tüüp | Container |
| Tolmumaht | 2 L |
| Tööraadius | 10 m |
| Toote värv | Green |
| Tüüp | Bagless |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 650 W |
| Volume (m3) | 0.04305832 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips vacuum cleaner powerpro expert fc974409 bagless power 650 w dust capacity 2 l green, fc974409, philips, tolmuimejad






