Philips | Vacuum Cleaner | XB2122/09 | Bagless | Power 850 W | Dust capacity 1.3 L | Arctic White/Sky Blue
- TootjadPhilips
- Mudel: XB2122/09
- Saadavus: 3
-
120€
Philips | Vacuum Cleaner | XB2122/09 | Bagless | Power 850 W | Dust capacity 1.3 L | Arctic White/Sky Blue
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Filtri tüüp | Super Clean Air filter |
| Gross depth (mm) | 265 mm |
| Gross height (mm) | 239 mm |
| Gross weight | 5.20 kg |
| Gross width (mm) | 408 mm |
| Kaabli pikkus | 6 m |
| Märg vaakum | No |
| Müratase | 77 dB |
| Net weight | 4.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 33.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1140 g |
| Pesemisfunktsioon | No |
| Pestav filter | Yes |
| Plastic (No PET) | 60 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Vacuum Cleaner |
| Producer product name | XB2122/09 |
| Raadio tüüp | Telescopic |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| Tolmukoguja tüüp | Container |
| Tolmumaht | 1.3 L |
| Tööraadius | 8.8 m |
| Toote värv | Arctic White/Sky Blue |
| Toru materjal | Metal |
| Tüüp | Bagless |
| Võimsus | 850 W |
| Volume (m3) | 0.02584068 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips vacuum cleaner xb212209 bagless power 850 w dust capacity 13 l arctic whitesky blue, xb212209, philips, tolmuimejad












