Philips Vacuum cleaner | XB2123/09 | Bagless | Power 850 W | Dust capacity 1.3 L | Dark Blue/Peach
- TootjadPhilips
- Mudel: XB2123/09
- Saadavus: 4
-
109€
Philips Vacuum cleaner | XB2123/09 | Bagless | Power 850 W | Dust capacity 1.3 L | Dark Blue/Peach
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Filtri tüüp | Super Clean Air filter |
| Gross depth (mm) | 493 mm |
| Gross height (mm) | 289 mm |
| Gross weight | 6.21 kg |
| Gross width (mm) | 333 mm |
| Kaabli pikkus | 6 m |
| Kõrgus | 23.9 cm |
| Laius | 26.5 cm |
| Märg vaakum | No |
| Müratase | 77 dB |
| Net weight | 5.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 18.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1099 g |
| Pesemisfunktsioon | No |
| Pestav filter | Yes |
| Plastic (No PET) | 21 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Vacuum cleaner |
| Producer product name | XB2123/09 |
| Raadio tüüp | Two-part telescopic tube |
| Sügavus | 40.8 cm |
| Tare weight (kg) | 1.12 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Narrow tool |
| Tolmukoguja tüüp | Container |
| Tolmumaht | 1.3 L |
| Tööraadius | 8.8 m |
| Toote värv | Dark Blue/Peach |
| Toru materjal | Metal |
| Tüüp | Bagless |
| Võimsus | 850 W |
| Volume (m3) | 0.047444841 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips vacuum cleaner xb212309 bagless power 850 w dust capacity 13 l dark bluepeach, xb212309, philips, tolmuimejad









