SALE OUT. XIAOMI Robot Vacuum E10/E12/E10C Brush | Xiaomi Robot Vacuum E10 Brush | BHR6916GL | DEMO
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR6916GLSO
- Saadavus: 2
-
9€
SALE OUT. XIAOMI Robot Vacuum E10/E12/E10C Brush | Xiaomi Robot Vacuum E10 Brush | BHR6916GL | DEMO
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 48.00 mm |
| Gross depth master carton | 270 mm |
| Gross height (mm) | 177.00 mm |
| Gross height master carton | 345 mm |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Gross width (mm) | 42.00 mm |
| Gross width master carton | 460 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Net weight master carton | 5.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7692.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Robot Vacuum E10 Brush |
| Producer product name | BHR6916GL |
| Saleout | DEMO |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tare weight master carton | 0.428 kg |
| Ühilduvus | For Xiaomi Robot Vacuum E10 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 6 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: sale out xiaomi robot vacuum e10e12e10c brush xiaomi robot vacuum e10 brush bhr6916gl demo, bhr6916glso, xiaomi, tolmuimejad, kodutehnika


