SALE OUT. Xiaomi | Smart Air Fryer (EU) | BHR7357EU | Capacity 6.5 L | Power 1800 W | Black | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHED CORPU
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR7357EUSO
- Saadavus: 1
-
89€
SALE OUT. Xiaomi | Smart Air Fryer (EU) | BHR7357EU | Capacity 6.5 L | Power 1800 W | Black | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHED CORPUS ON BACK | 22 month(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 340.00 mm |
| Gross weight | 4.40 kg |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Kõrgus | 38.9 cm |
| Laius | 28.7 cm |
| Maht | 6.5 L |
| Materjal | Metal/Plastic |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 3.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 30.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 390.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Smart Air Fryer (EU) |
| Producer product name | BHR7357EU |
| Programmide arv | 1 |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHED CORPUS ON BACK |
| Sisuaken | No |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Temperatuur | 40-220 C |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 1800 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 22 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







