Tristar Cyclone Vacuum Cleaner | SZ-4116 | Bagged | Power 700 W | Dust capacity 2 L | White
- TootjadTristar
- Mudel: SZ-4116
- Saadavus: 5
-
58€
Tristar Cyclone Vacuum Cleaner | SZ-4116 | Bagged | Power 700 W | Dust capacity 2 L | White
| All | |
| Automaatne juhtmekerimissüsteem | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 295.00 mm |
| Gross height (mm) | 390.00 mm |
| Gross weight | 4.74 kg |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Juhtmevaba | No |
| Kaabli pikkus | 3.8 m |
| Kandesangad | Yes |
| Märg vaakum | No |
| Müratase | 78 dB |
| Net weight | 4.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 56 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 648.00 g |
| Pesemisfunktsioon | No |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Cyclone Vacuum Cleaner |
| Producer product name | SZ-4116 |
| Tare weight (kg) | 0.66 kg |
| Tolmukoguja tüüp | Container |
| Tolmumaht | 2 L |
| Tööraadius | 6 m |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Bagged |
| Võimsus | 700 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




