Vacuum Cleaner | Fachmann 4211 90000 | ETA Bag/Bagless | Power 1200 W | Wet suction | Black/Yellow | Dust capacity 15 L
- TootjadETA
- Mudel: ETA421190000
- Saadavus: 1
-
88€
Vacuum Cleaner | Fachmann 4211 90000 | ETA Bag/Bagless | Power 1200 W | Wet suction | Black/Yellow | Dust capacity 15 L
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Filtri tüüp | HEPA |
| Gross depth (mm) | 325 mm |
| Gross height (mm) | 550 mm |
| Gross weight | 7.08 kg |
| Gross width (mm) | 320 mm |
| Kaabli pikkus | 5 m |
| Kõrgus | 43.5 cm |
| Laius | 33 cm |
| Märg vaakum | Yes |
| Müratase | 89 dB |
| Net weight | 5.9 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1069 g |
| Pesemisfunktsioon | No |
| Plastic (No PET) | 111 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Vacuum Cleaner |
| Producer product name | Fachmann 4211 90000 |
| Sügavus | 34.5 cm |
| Tare weight (kg) | 1.18 kg |
| Tolmukoguja tüüp | Bag |
| Tolmumaht | 15 L |
| Tööraadius | 8 m |
| Toote värv | Black/Yellow |
| Tüüp | Bag/Bagless |
| Võimsus | 1200 W |
| Volume (m3) | 0.0572 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: vacuum cleaner fachmann 4211 90000 eta bagbagless power 1200 w wet suction blackyellow dust capacity 15 l, eta421190000, eta, tolmuimejad















