Xiaomi | Dust Mite Vacuum Cleaner | Corded operating | Power 350 W | Dust capacity 0.3 L | White
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR8276EU
- Saadavus: 5
-
59€
Xiaomi | Dust Mite Vacuum Cleaner | Corded operating | Power 350 W | Dust capacity 0.3 L | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 1.83 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Juhtmevaba | No |
| Kaabli pikkus | 3.5 m |
| Märg vaakum | No |
| Müratase | 78 dB |
| Muud funktsioonid | Suction Power: 12kPa Hot air temperature: 50 Suction power: 40AW |
| Net weight | 1.63 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 166 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Pesemisfunktsioon | No |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Dust Mite Vacuum Cleaner |
| Seadme tüüp | Corded operating |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Tolmukoguja tüüp | Container |
| Tolmumaht | 0.3 L |
| Toote värv | White |
| Veemahuti suurus | - L |
| Võimsus | 350 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







