Xiaomi HEPA Filter (2-Pack) Suitable for Mi Vacuum Cleaner mini, White
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR4681CN
- Saadavus: 5
-
15€
Xiaomi HEPA Filter (2-Pack) Suitable for Mi Vacuum Cleaner mini, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 75 mm |
| Brutokaal | 0.034 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 53 mm |
| Brutolaius (mm) | 53 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.000210675 m |
| Mõõdud (l x s x k) | 35 x 50 x 50 mm |
| Netokaal | 0.024 kg |
| Paber/Papp | 8.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2.00 g |
| Producer product name | HEPA Filter (2-Pack) |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | HEPA filter |
| Ühilduvus | Suitable for Mi Vacuum Cleaner mini |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: xiaomi hepa filter 2-pack suitable for mi vacuum cleaner mini, white, bhr4681cn, xiaomi, tolmuimejad

