Xiaomi | Mi Automatic Foaming Soap Dispenser EU | 320 ml | White
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR4558GL
- Saadavus: 5
-
20€
Xiaomi | Mi Automatic Foaming Soap Dispenser EU | 320 ml | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 73.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross weight | 0.245 kg |
| Gross width (mm) | 98.00 mm |
| Maht | 320 ml |
| Mõõdud (l x s x k) | 73 x 98 x 190 mm |
| Muud funktsioonid | IP Rating: IPX4. Battery: 4 x AA (last up to 6 months) |
| Net weight | 0.194 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 636 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| PET | 70 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Mi Automatic Foaming Soap Dispenser EU |
| Tare weight (kg) | 0.051 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: xiaomi mi automatic foaming soap dispenser eu 320 ml white, bhr4558gl, xiaomi, tolmuimejad



