Xiaomi | Mi RV Mop 1C/2Pro+/2/2 Ultra/X10 Brush Cover | BHR5327TY
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR5327TY
- Saadavus: 3
-
11€
Xiaomi | Mi RV Mop 1C/2Pro+/2/2 Ultra/X10 Brush Cover | BHR5327TY
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 215 mm |
| Gross depth master carton | 280 mm |
| Gross height (mm) | 20 mm |
| Gross height master carton | 245 mm |
| Gross weight | 0.066 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Gross width master carton | 360 mm |
| Net weight | 0.056 kg |
| Net weight master carton | 3.63 kg |
| Packing quantity | 55 pc(s) |
| Palette Qty | 3795 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Mi RV Mop 1C/2Pro+/2/2 Ultra/X10 Brush Cover |
| Producer product name | BHR5327TY |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tare weight master carton | 0.247 kg |
| Ühilduvus | For Mi RV 1C/2Pro+/2/2 Ultra/X10 Mop |
| Volume (m3) | 0.000301 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

