Xiaomi Mi Smart Scale S200 (White) | Xiaomi
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 300 mm |
| Gross height (mm) | 293 mm |
| Gross weight | 1.464 kg |
| Gross width (mm) | 34 mm |
| Net weight | 1.231 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 300 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 33 g |
| Producer | Xiaomi |
| Tare weight (kg) | 0.233 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.0029886 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: xiaomi mi smart scale s200 white xiaomi, bhr9230gl, xiaomi, tolmuimejad

