Xiaomi Robot Vacuum S40C/H40/S40 Mop Pad
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 290 mm |
| Gross height (mm) | 10 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 105 mm |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2882 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Robot Vacuum S40C/H40/S40 Mop Pad |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.0003045 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

