Xiaomi Robot Vacuum X10+/S10+/X10/X20+/S20+/X20Pro/X20Max/S40C/S40/H40/S40Pro/5/5pro Side Brush
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR08TVGL
- Saadavus: 5
-
15€
Xiaomi Robot Vacuum X10+/S10+/X10/X20+/S20+/X20Pro/X20Max/S40C/S40/H40/S40Pro/5/5pro Side Brush
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 48 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2882 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Robot Vacuum X10+/S10+/X10/X20+/S20+/X20Pro/X20Max/S40C/S40/H40/S40Pro/5/5pro Side Brush |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.0009408 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

