Xiaomi Truclean W30 Pro Wet Dry Vacuum Filter (2-Pack)
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR08GSGL
- Saadavus: 5
-
15€
Xiaomi Truclean W30 Pro Wet Dry Vacuum Filter (2-Pack)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 42 mm |
| Gross height (mm) | 61 mm |
| Gross weight | 0.035 kg |
| Gross width (mm) | 48 mm |
| Net weight | 0.012 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14052 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 23 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Truclean W30 Pro Wet Dry Vacuum Filter (2-Pack) |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| Volume (m3) | 0.000122976 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: xiaomi truclean w30 pro wet dry vacuum filter 2-pack, bhr08gsgl, xiaomi, tolmuimejad

