Xiaomi | Vacuum Cleaner G20 Lite Filter Kit | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross weight | 0.196 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Karbi sisu | 1x Post-filter, 2x Pre-filters |
| Net weight | 0.122 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1190 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Vacuum Cleaner G20 Lite Filter Kit |
| Tare weight (kg) | 0.074 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

