Xiaomi
| All | |
| Brutokaal | 0.045 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 323 mm |
| Gross depth master carton | 325 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross height master carton | 350 mm |
| Gross width (mm) | 147 mm |
| Gross width master carton | 433 mm |
| Net weight master carton | 4.14 kg |
| Netokaal | 0.035 kg |
| Packing quantity | 60 pc(s) |
| Palette Qty | 2100 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 32 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Tare weight master carton | 0.493 kg |
| Volume (m3) | 0.00712215 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: xiaomi, bhr5330ty, tolmuimejad

