Anker Eufy | 6-Pack Large Capacity Dust Bags Compatible with C20 Omni Robot Vacuum
- TootjadAnker Eufy
- Mudel: T290A110
- Saadavus: 1
-
20€
Anker Eufy | 6-Pack Large Capacity Dust Bags Compatible with C20 Omni Robot Vacuum
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Net weight | 0.17 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 514 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 42.40 g |
| Plastic (No PET) | 10.60 g |
| Producer | Anker Eufy |
| Producer product name | 6-Pack Large Capacity Dust Bags Compatible with C20 Omni Robot Vacuum |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |


