Bissell | Icon Hard Floor Brush Roll | No ml | 1 pc(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Soft Brush Roll engineered for hard surfaces. Clean your hard floors with the Hard Floor Brush for the BISSELL ICON Vacuum Cleaner, Series 2602 & 2899. |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross height (mm) | 286 mm |
| Gross weight | 0.24 kg |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Karbi sisu | 1 x Hard Floor Brush Roll |
| Kogus pakis | 1 pc(s) |
| Maht | No ml |
| Muud funktsioonid | Brush spins up to 3200 RPM. Picks up fine debris easily and quickly. Safe for use on sealed hard floors. Brush Roll is easy to remove and install. |
| Net weight | 0.2 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1678 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40 g |
| Producer | Bissell |
| Producer product family | Icon Hard Floor Brush Roll |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Tüüp | Brush or nozzle |
| Ühilduvus | For Icon 2602, 2899 |
| Volume (m3) | 0.0010296 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: bissell icon hard floor brush roll no ml 1 pcs, 2861, bissell, tolmuimejad

