Bissell Icon Motorized Turbo Brush 1 pc(s)
| All | |
| Brutokaal | 0.39 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 78 mm |
| Gross height (mm) | 172 mm |
| Gross width (mm) | 172 mm |
| Karbi sisu | 1 x Motorized Turbo Brush |
| Kogus pakis | 1 pc(s) |
| Maht | No ml |
| Muud funktsioonid | Agitates mattress and upholstered surfaces to release dust and allergen particles. Helps loosen debris for easier removal. Easy and convenient to attach and use. |
| Netokaal | 0.32 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 70 g |
| Producer product family | Icon Motorized Turbo Brush |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Tüüp | Brush or nozzle |
| Ühilduvus | For Icon 2602, 2899 |
| Volume (m3) | 0.002307552 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: bissell icon motorized turbo brush 1 pcs, 2898, bissell, tolmuimejad




