Bissell Natural Multi-Surface Pet Floor Cleaning Solution for Bissell CrossWave, SpinWave, SpinWave Robot & HydroWave machines,
- TootjadBissell
- Mudel: 31221
- Saadavus: 5
-
37€
Bissell Natural Multi-Surface Pet Floor Cleaning Solution for Bissell CrossWave, SpinWave, SpinWave Robot & HydroWave machines, 2000 ml
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 90 mm |
| Brutokaal | 2.148 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 295 mm |
| Brutolaius (mm) | 155 mm |
| Gross depth master carton | 325 mm |
| Gross height master carton | 310 mm |
| Gross width master carton | 215 mm |
| Kogus pakendis | 4 pc(s) |
| Maht | 2000 ml |
| Maht (m3) | 0.00411525 m |
| Muud funktsioonid | Great for pet accidents and messes High cleaning action in a natural way, with Plant Based Ingredients and pet & family safe Biodegradable formula and 100% recyclable plastic bottle Fresh Blossom Scent |
| Net weight master carton | 8.592 kg |
| Netokaal | 1.844 kg |
| Paber/Papp | 136.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 168.00 g |
| Producer product name | Natural Multi-Surface Pet Floor Cleaning Solution |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.30 kg |
| Tare weight master carton | 0.368 kg |
| Ühilduvus | for Bissell CrossWave, SpinWave, SpinWave Robot & HydroWave machines |
| WEEE maks | No |
Sildid: bissell natural multi-surface pet floor cleaning solution for bissell crosswave, spinwave, spinwave robot hydrowave machines, 31221, bissell, tolmuimejad

