Bissell Washable vacume filter 1977N 1 pc(s)
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 120 mm |
| Brutokaal | 0.103 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 125 mm |
| Brutolaius (mm) | 40 mm |
| Gross depth master carton | 250 mm |
| Gross height master carton | 175 mm |
| Gross width master carton | 125 mm |
| Kogus pakendis | 6 pc(s) |
| Kogus pakis | 1 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.0006 m |
| Muud funktsioonid | Steam Accessories Tiles, Wooden Floors, Hard Floors |
| Net weight master carton | 0.618 kg |
| Netokaal | 0.053 kg |
| Paber/Papp | 40.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Producer product family | Washable vacume filter |
| Producer product name | 1977N |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.05 kg |
| Tare weight master carton | 0.055 kg |
| Ühilduvus | 1977N, 1977E |
| WEEE maks | No |
Sildid: bissell washable vacume filter 1977n 1 pcs, 3304, bissell, tolmuimejad


