Ecovacs | Cleaning Pad For Winbot 920 | W-CC02-2043 | 2 pc(s)
- TootjadEcovacs
- Mudel: W-CC02-2043
- Saadavus: 1
-
25€
Ecovacs | Cleaning Pad For Winbot 920 | W-CC02-2043 | 2 pc(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 118 mm |
| Gross depth master carton | 340 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross height master carton | 260 mm |
| Gross weight | 0.072 kg |
| Gross width (mm) | 35 mm |
| Gross width master carton | 170 mm |
| Kogus pakis | 2 pc(s) |
| Net weight | 0.032 kg |
| Net weight master carton | 1.152 kg |
| Packing quantity | 16 pc(s) |
| Palette Qty | 1840 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Producer | Ecovacs |
| Producer product family | Cleaning Pad For Winbot 920 |
| Producer product name | W-CC02-2043 |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Tare weight master carton | 0.15 kg |
| Ühilduvus | For Winbot 920 |
| Volume (m3) | 0.0006608 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: ecovacs cleaning pad for winbot 920 w-cc02-2043 2 pcs, w-cc02-2043, ecovacs, tolmuimejad


