Ecovacs | HEPA Filter for Handheld Vacuum Cleaner of DEEBOT X2 COMBO | DFI010027 | 1 pc(s)
- TootjadEcovacs
- Mudel: DFI010027
- Saadavus: 5
-
18€
Ecovacs | HEPA Filter for Handheld Vacuum Cleaner of DEEBOT X2 COMBO | DFI010027 | 1 pc(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 335 mm |
| Gross height (mm) | 170 mm |
| Gross weight | 0.1 kg |
| Gross width (mm) | 250 mm |
| Kogus pakis | 1 pc(s) |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 61 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40 g |
| Producer | Ecovacs |
| Producer product family | HEPA Filter for Handheld Vacuum Cleaner of DEEBOT X2 COMBO |
| Producer product name | DFI010027 |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Ühilduvad tooted | For DEEBOT X2 COMBO |
| Volume (m3) | 0.0142375 m |
| WEEE tax | No |

