Jimmy | Battery Charging Base for H8/H8 pro
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Gross weight | 0.138 kg |
| Gross width (mm) | 75 mm |
| Net weight | 0.128 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2194 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Jimmy |
| Producer product name | Battery Charging Base for H8/H8 pro |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Ühilduvad tooted | For H8/H8 Pro Vacuum Cleaners |
| Volume (m3) | 0.0007875 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: jimmy battery charging base for h8h8 pro, b0sk1980001r, jimmy, tolmuimejad


