Toner Cartridge | Black
| All | |
| Brändiühilduvus | HP |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 315 mm |
| Gross depth master carton | 490 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Gross height master carton | 320 mm |
| Gross weight | 0.66 kg |
| Gross width (mm) | 95 mm |
| Gross width master carton | 325 mm |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 1500 lk |
| Net weight | 0.48 kg |
| Net weight master carton | 9.9 kg |
| Packing quantity | 15 pc(s) |
| Palette Qty | 495 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | ColorWay |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Tare weight master carton | 0.866 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Toner Cartridge |
| Ühilduvad tooted | HP CF283A |
| Ühilduvus | HP CF283A (83A) |
| Volume (m3) | 0.0029925 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: toner cartridge black, cw-h283eu, colorway, tindid ja toonerid



