Arozzi Soft Fabric/Metal/Aluminium | Gaming Chair | Vernazza Soft Fabric | Pure Black
- TootjadArozzi
- Mudel: VERNAZZA-SFB-PBK
- Saadavus: 5
-
350€
Arozzi Soft Fabric/Metal/Aluminium | Gaming Chair | Vernazza Soft Fabric | Pure Black
| All | |
| Adjustable backrest | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 860.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross weight | 28.50 kg |
| Gross width (mm) | 690.00 mm |
| Kaal (maksimaalne) | 145 kg |
| Materjal | Soft Fabric/Metal/Aluminium |
| Muud funktsioonid | Suitable user height: 165-190 cm |
| Net weight | 26.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Arozzi |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| Toote nimetus | Vernazza Soft Fabric |
| Tooteperekond | Gaming Chair |
| Värv | Pure Black |
| Volume (m3) | 0.21 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: arozzi soft fabricmetalaluminium gaming chair vernazza soft fabric pure black, vernazza-sfb-pbk, arozzi, toolid ja lauad






