Genesis | Modular Gaming Desk | Holm 140 RGB | Anthracite Black
- TootjadGenesis
- Mudel: NDS-2249
- Saadavus: 1
-
203€
Genesis | Modular Gaming Desk | Holm 140 RGB | Anthracite Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Cup holder Headset holder Height adjustment 70-90 cm |
| Gross depth (mm) | 885.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross weight | 37.65 kg |
| Gross width (mm) | 800.00 mm |
| Net weight | 34.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2984.00 g |
| Pinna materjal | MDF |
| Plastic (No PET) | 665.00 g |
| Producer | Genesis |
| Producer product family | Modular Gaming Desk |
| Producer product name | Holm 140 RGB |
| Tare weight (kg) | 3.65 kg |
| Toote nimetus | NDS-2249 |
| Värv | Anthracite Black |
| Volume (m3) | 0.12 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |






















