Genesis Polyester | Floor Mat | Multicolor
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1030 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross weight | 0.79 kg |
| Gross width (mm) | 125 mm |
| Läbimõõt | 100 cm |
| Materjal | Polyester |
| Muud funktsioonid | Round floor mat used under a gaming or office chair. It protects the floor from scratches. The surface of the mat allows the castors of the chair to slide smoothly. The non-slip bottom provides the perfect adhesion to the floor. The pad is covered with a |
| Net weight | 0.69 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | Genesis |
| Producer product family | Protective Floor Mat |
| Producer product name | Tellur 300 Round Gear |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Tüüp | Floor Mat |
| Värv | Multicolor |
| Volume (m3) | 0.01545 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: genesis polyester floor mat multicolor, ndg-2083, genesis, toolid ja lauad



