LogiLink Manually adjustable sit-stand desk, 700 1170 mm, black
- TootjadLogilink
- Mudel: EO0027
- Saadavus: 2
-
152€
LogiLink Manually adjustable sit-stand desk, 700–1170 mm, black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1510.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross weight | 29.15 kg |
| Gross width (mm) | 700.00 mm |
| Net weight | 25.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2600.00 g |
| Plastic (No PET) | 650.00 g |
| Producer | Logilink |
| Tare weight (kg) | 3.25 kg |
| Volume (m3) | 0.14 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: logilink manually adjustable sit-stand desk, 700 1170 mm, black, eo0027, logilink, toolid ja lauad






