Next Level Racing | Steel | Racing Simulator Cockpit | F-GT Pro Formula and GT Grey Edition | Grey
- TootjadNext Level Racing
- Mudel: NLR-R002
- Saadavus: 4
-
1 041€
Next Level Racing | Steel | Racing Simulator Cockpit | F-GT Pro Formula and GT Grey Edition | Grey
| All | |
| Adjustable backrest | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 440.00 mm |
| Gross weight | 39.00 kg |
| Gross width (mm) | 580.00 mm |
| Kaal (maksimaalne) | 150 kg |
| Materjal | Steel |
| Net weight | 34.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4950.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Next Level Racing |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| Toote nimetus | F-GT Pro Formula and GT Grey Edition |
| Tooteperekond | Racing Simulator Cockpit |
| Värv | Grey |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: next level racing steel racing simulator cockpit f-gt pro formula and gt grey edition grey, nlr-r002, next level racing, toolid ja lauad




